Sportski objekti

Sadržaj

Sportski objekti

I.KATEGORIJA

Sportske građevine I. kategorije – kapitalne sportske građevine od posebnog značenja za Grad Osijek, velike materijalne vrijednosti.

  • NSD „Gradski vrt“, K.Trpimira 23, Osijek
  • Sportska dvorana Zrinjevac, Adama Reisnera 46/A, Osijek
  • Sportska dvorana JUG, Kralja Petra Svačića, Osijek
  • Srednjoškolsko igralište, Istarska 1, Osijek
  • Gradski bazeni, M. Divalta 2/a, Osijek
  • SRC „Copacabana“, Tvrđavica bb, Osijek
  • Teniski centar „Osijek“, Perivoj kralj Tomislava 1, Osijek
  • Streljana Pampas, Šandora Petefija 204/A, Osijek
  • Sportski centar Mačkamama, Gacka 1, Osijek
  • Boćarski dom Retfala, Lj. Posavskog 29/a, Osijek
  • Hipodrom Pampas, Šandora Petefija 80/a, Osijek
  • Sportski centar „Olimpija“, Zeleno polje 32, Osijek

II. KATEGORIJA

Sportske građevine II. kategorije – sportske građevine od značenja za sport grada Osijeka, uzimajući u obzir vrijednost građevina, razvoj sporta, povijesnu ulogu i broj korisnika.

  1. Sportski centar „LIO“ – Bračka 2MLADOST d.o.o. – Akademija Krpan&Babić
  2. Stadion „Gradski vrt“ – W.Wilsona 2, – Nogometni klub Osijek s.d.d.
  3. Sportski centar „Sokolski dom“ Osijek, Kralja Zvonimira 5 – Centar Sokol d.o.o.
  4. Kuglana Pampas, Š. Petefija 204/a – Kuglački klub Osijek
  5. Kuglana Grafičar, J. J. Strossmayera 92, – Kuglački klub Devetka
  6. Sportski centar Višnjevac, N. Š. Zrinjskog 28 – Nogometni klub Višnjevac
  7. Sportski centar „Grafičar“, Sljemenska 1 – Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek
  8. Sportski centar Bikara, Velebitska 3 – Nogometni klub Metalac
  9. Omladinski sportski park, T. Smičiklasa 1 – Nogometni klub Elektra
  10. Sportski centar Tenja, Sv. Ane 1 – Nogometni klub Slavonac – nogometno igralište
  11. Sportski centar Josipovac-nogomet, Kralja Stjepana Držislava 1c – Nogometni klub

Radnik

  1. Sportski centar Josipovac-rukomet, Kralja Stjepana Držislava 1c – Rukometni klub Josipovac-Višnjevac
  2. Nogometno igralište Sarvaš, Osječka 64 – Nogometni klub Sarvaš
  3. Dvorana za borilačke sportove, I. G. Kovačića 2 – BK Mladost
  4. Sportski objekt “Sjenjak” – I. G. Kovačića 2a – Boćarski klub Sjenjak
  5. Motonautički dom Retfala, Pampas 31 – Motonautički klub Retfala
  6. Centar terapijskog jahanja, Šandora Petefija 80/c – Udruga „Mogu“
  7. Sportski centar Brijest, Nogometni klub Brijest
  8. Sportski centar Dravska ulica – Dravska ulica bb. – Boćarski klub Višnjevac
  9. Zračna luka Čepin – Čepinska bb, Aero klub Osijek

III. KATEGORIJA

Sportske građevine III. kategorije – javne rekreacijske i sportske površine na području grada Osijeka koje su povjerene na upravljanje i održavanje Športskim objektima d.o.o. :

1.GČ RETFALA

1.1.Športsko igralište – Ljudevita Posavskog – kč.br. 767/1 ( u dijelu koji se odnosi na košarkaško igralište, kč.br. 773, kč.br.774, sve u k.o.Osijek).

2.GČ GORNJI GRAD

2.1.ŠRC “Heroji Rosinjače” – kč.br. 9529/4, 9530/4, 9530/5, 9537/1, 9537/2, sve u k.o.Osijek.

3.GČ INDUSTRIJSKA ČETVRT

3.1.Športsko igralište – Filipovica, Bednjanska – kč.br.11428/9, k.o. Osijek.

4.GČ TVRĐA

4.1.Športsko igralište “Doline” Vij. I. Meštrovića – kč.br.6665/1, k.o.Osijek.

5.GČ NOVI GRAD

5.1.Športsko igralište – Sjenjak, – kč.br.6445/1, 8949/1,obje u k.o.Osijek.

5.2.Športsko igralište – I. G. Kovačića – kč.br.6445/44, k.o.Osijek.

5.3.Boćalište – Vatrogasna – kč.br. 6294/1,6294/2, obje u k.o. Osijek

6.GČ JUG II

6.1.Športsko igralište – Stonska – kč.br. 9930/1, k.o.Osijek.(napomena – predmetno igralište je vlasništvo Republike Hrvatske – upisano u zk.ul.br. 21330, a Grad Osijek održava navedenu površinu).

7.GČ DONJI GRAD

7.1.Mali nogomet – Vijenac Murse – kč.br. 7364/4, k.o. Osijek

8.MO CVJETNO

8.1.Športsko igralište – Vijenac lipa – kč.br. 10835/40, k.o.Osijek.

9.MO LIJEVA OBALA

9.1.Športsko igralište – P. E. Savojskog, kč.br. 1022/1, k.o.Tvrđavica-Podravlje.

9.2.Športsko igralište – Tvrđavica – kč.br. 52 i kč.br.53, k.o.Tvrđavica-Podravlje.

10.MO SARVAŠ

10.1.Športsko igralište – Lj. Gaja – kč.br.628, k.o.Sarvaš.

10.2.Boćalište – Ulica Hrvatskih junaka – kč.br.661/8, k.o. Sarvaš.

11.MO TENJA

11.1.Športsko igralište – Orljavska – kč.br. 1910/161, k.o.Tenja.

11.2.Rukometno igralište – Vlatka Mačeka – kč.br. 730, k.o.Tenja.

12.MO KLISA

12.1.Športsko igralište centar – Vukovarska –kč.br.122/1,123/1,sve u k.o.Klisa

IV. KAEGORIJA

Školske sportske dvorane, građevine u sklopu osnovnih škola kojih je osnivač Grad Osijek i koje su prvenstveno namijenjene provedbi nastave tjelesne i zdravstvene kulture, radu školskog sportskog društva i izvannastavnim aktivnostima učenika.

Školske sportske dvorane građevine u sklopu osnovnih škola na području grada Osijeka

  1. JOSIPOVAC
    31221 Josipovac, Osječka77/a
  2. „RETFALA“
    31000 Osijek, Kapelska 51/a
  3. IVANA FILIPOVIĆA
    31000 Osijek, Kalnička bb
  4. VLADIMIRA BECIĆA
    31000 Osijek, Vij.A.Cesarca 36
  5. SVETE ANE
    31000 Osijek, Sv. Ane 2
  6. FRANJE KREŽME
    31000 Osijek, Školska 3
  7. ANTUNA MIHANOVIĆA
    31000 Osijek, I.Gundulića 5/a
  8. „DOBRIŠA CESARIĆ“
    31000 Osijek, Neretvanska 10
  9. AUGUST ŠENOA
    31000 Osijek, Drinska 14
  10. VIJENAC
    31000 Osijek,V.I.Meštrovića 36
  11. „MLADOST“
    31000 Osijek, Sjenjak 7
  12. FRANA KRSTE FRANKOPANA
    31000 Osijek, Frankopanska 64
  13. TENJA
    31207 Tenja, Svete Ane 2
  14. „GRIGOR VITEZ“
    31000 Osijek, Korčulanska 1
  15. „TIN UJEVIĆ“
    31000 Osijek, Opatijska bb
  16. LJUDEVITA GAJA
    31000 Osijek, Krstova 99
    Područna škola SARVAŠ
    31 204 Sarvaš, Osječka 51
  17. VIŠNJEVAC
    31220 Višnjevac, Crni put 41
  18. CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE “I. ŠTARK”
    31000 Osijek, Drinska 12b
  19. PKC MAĐARA
    31000 Osijek, Drinska 12a
  20. JAGODE TRUHELKE
    31000 Osijek, Crkvena 23
Scroll Up