OBJAVLJENO 17.05.2011. 11:49

HUMANITARNI KONCERT ZVONKA BOGDANA

U organizaciji Saveza organizacija invalida Osječko-baranjske županije, a uz pokroviteljstvo Grada Osijeka, humanitarni gala koncert održat će Zvonko Bogdan i 21 tamburaš.

Koncert će se održati u nedjelju, 29. svibnja 2011. godine, s početkom u 19 sati, u dvorani Gradski vrt. Cijena ulaznice je 70 kuna, a cjelokupan prihod namijenjen je za kupovinu novog kombi vozila za prijevoz osoba s invaliditetom. Događaj je najavljen na konferenciji za novinare u osječkom HNK.
Gradonačelnik Krešimir Bubalo zahvalio je svim sponzorima i tvrtkama koje su odlučile pomoći u realizaciji koncerta te pozvao građane da se odazovu u što većem broju. „Vozilo koje je trenutno u funkciji, a na raspolaganju je invalidima Grada Osijeka, prešlo je već 337 000 kilometara i nužno je pribaviti novo vozilo“, pojasnio je direktor GPP-a Igor Medić.
Za novo kombi vozilo bit će potrebno izdvojiti između 229.000,00 i 417.000,00 kuna, ovisno o marki vozila. „Toliki su, naime, iznosi ponuda različitih auto-kuća“, dodala je predsjednica Povjerenstva za osobe s invaliditetom Grada Osijeka Suzana Tretinjak i uputila poziv građanima da budu dio ovoga glazbenog događaja te na taj način pomognu invalidima Osijeka.

Blaženka Alerić

Fotografije

eZ Publish™ copyright © 1999-2012 eZ Systems AS