Sportaši

Osječki olimpijci

Moskva 1980.

Katica Ileš (rukomet) - 2. mjesto (kapetan reprezentacije)

Darko Zibar (veslanje, četverac na pariće) - 6. mjesto

Los Angeles 1984.

Novica Čanović (atletika, skok u vis) - prednatjecanje

Seul 1988.

Jasna Šekarić (streljaštvo) - 1. mjesto (zračni pištolj), 3. mjesto (sportski pištolj)

Slobodanka Čolović (atletika, 800 metara) - 4. mjesto

Davor Šuker (nogomet) - prednatjecanje (dva nastupa)

Barcelona 1992.

Ninoslav Saraga(veslanje, četverac s kormilarom) - 7. mjesto

Mirela Skoko (streljaštvo) - 4. mjesto (sportski pištolj), 11. mjesto (zračni pištolj)

Atlanta 1996.

Aleksej Demjanov (gimnastika, višeboj) - 57. mjesto

Mirela Skoko-Kovačević (streljaštvo) - 10. mjesto (zračni pištolj), 36. mjesto (sportski pištolj)

Sydney 2000.

Ivan Jukić (veslanje, dvojac na pariće) - 14. mjesto

Atena 2004.

Mirela Skoko-Ćelić (streljaštvo) - 15. mjesto (zračni pištolj), 27. mjesto (MK pištolj)

London 2012.

David Šain (veslanje) - 2. mjesto (četverac na pariće)

Ivan Horvat (atletika) - 20. mjesto (skok s motkom)

Rio de Janeiro 2016.

Ivan Horvat (atletika) - 27. mjesto (skok s motkom)

Ostali sudionici:

Franjo Vidaković (odbojka - sudac; Mϋnchen 1972.), Zvonimir Kovačević (streljaštvo - trener; Seul 1988, Barcelona 1992, Atena 2004.), dr. Antun Tucak (medicinsko osoblje; Seul 1988.), Nenad Solar (gimnastika - sudac; Atlanta 1996.), dr. Vladimir Bošnjak (medicinsko osoblje; Atlanta 1996, Sydney 2000.), Krešimir Ižaković (veslanje - trener; Sydney 2000.), Nenad Komadina (odbojka - trener; Sydney 2000.), dr. Damir Kovačić (medicinsko osoblje; Sydney 2000.), Katica Ileš (član misije; Sydney 2000.), Vjekoslav Oršolić (atletika, 4x100 m; Sydney 2000. - bez nastupa), Stevo Kuric (fizioterapeut; Atlanta 1996, Sydney 2000, Atena 2004, Peking 2008, London 2012, Rio de Janeiro 2016.), Josip Gašparac (atletika - trener; London 2012.), Zvjezdana Tuma-Pavlov (član misije; Peking 2008, London 2012, Rio de Janeiro 2016.), Matija Gubica-Boris Milošević (rukomet - suci; London 2012.), Dejan Koronsovac (košarka - pomoćni trener; London 2012.), Hrvoje Livančić (atletika - trener; Rio de Janeiro 2016.).

Paraolimpijci:

Boris Zrmanjac (konjički sport; Sydney 2000., 15. i 18. mjesto), Ivan Sršić (konjički sport; Atena 2004., 13. i 15. mjesto)